ŽENSKÁ ENERGIE

Dnes jsem se vrátila z třetího ženského víkendu. Jsem plná ženské energie. Energie něžné, jemné, chápající. Je úžasné strávit víkend v kruhu žen.

Několik let zpět jsem si podobný víkend nedokázala představit. Byl by to pro mě víkend podobný noční můře. Víkend bez muže, bez mužů jsem si nedokázala představit. Navíc jsem měla pocit, že ženy dokážou jen pomlouvat, prázdně tlachat o mužích, dětech. 

Skutečnost je jiná. Setkáváme se v kruhu žen. Toto setkání bylo třetí. A já mám pocit, že každou ženu znám již mnoho let. Obdivuji všechny pro jejich statečnost, pro jejich moudrost, pro jejich svobodné názory o ženství. Mají můj velký obdiv, protože jedna vedle druhé se postupně krásně otevírají a uvolňují. 

Tento víkend jsem si užila o to víc, že jsem byla v těle stařeny. Většinou jako extrovert dost mluvím a méně poslouchám. Tento víkend byl přesný opak. Seděla jsem obvykle tiše a naslouchala. Možná si mě některé ani nevšimly. Pozorovala jsem všechno co se stalo. A musím říct, že tento víkend šel opravdu do hloubky.

Viděla jsem ženy smějící se. Byl to balzám pro mou unavenou duši. 

Viděla jsem ženy plačící. Cítila jsem, jak se mi otevírá srdce.

Viděla jsem ženy, které se rozhodly říct ANO. 

Vrátila jsem se a mám v sobě velký klid, radost a štěstí. Jsem plná a nádherně zrelaxovaná. Vím, že tyto ženy přináší tomuto světu velkou změnu. Raduji se z toho. A říkám ANO. 

ANO ženám!

ANO ženským setkáním!

A všem ženám, které pochybují, kroutí nevěřícně hlavou, prostě a jednoduše doporučuji to zkusit.

S láskou

Dáša