SILVESTROVSKÉ PŘÁNÍ

Přeji nám všem krátké Silvestrovské zastavení. Zastavení, které bude možná jiné než v jiných letech. Jiné v tom, že poděkujeme a projevíme vděčnost… vždyť vše co se děje, má svůj význam. A pro inspiraci přidávám Silvestrovské přání.

Silvestrovské přání pro ženy

S vděkem a radostí se ohlížím za uplynulým rokem. Děkuji za všechny úžasné zkušenosti, které jsem tento rok zažila. Děkuji za každý den, kdy jsem byla zdravá a spokojená. Za každý den, kdy jsem měla co jíst a pít. Děkuji za dny a noci, které jsem strávila s příbuznými a přáteli, děkuji za jejich přítomnost a ochotu sdílet se mnou čas.

Děkuji za všechny zkoušky a těžkosti, díky kterým jsem rostla a zrála a díky nimž jsem prokázala svou velikost a sílu. Děkuji za lásku a něhu, kterou mě tak hojně zahrnovali jiní lidé.

Děkuji za to, že se umím smát, za bdělost svých myšlenek a lásku, kterou jsem mohla věnovat druhým. 

Vnímám hojnost a bohatství těchto myšlenek a plná vděčnosti a díků zaměřuji svou pozornost na nastávající rok.

Vím, že všechno se děje pro mé dobro, že o mě bude postaráno a že mé pozitivní myšlenky učiní můj svět ještě krásnějším a bohatším. Již teď cítím štěstí, které mnou prostupuje.

Moje štěstí začíná právě teď. V tomto okamžiku si dále vytvářím svůj úžasný svět. Měním ho, obohacuji ho a dávám energii všem milovaným věcem, které mě obklopují.

Jsem naplněna krásou a vnitřním bohastvím a vím, že se všechno projevuje ve vnějším světě.

Je o mě postaráno, protože se sama o sebe starám. Druzí jsou mi blízko, protože já jsem jim blízko. Nadcházející rok je dalším krokem na mé cestě stát se zralejším, bdělejším a vědomějším člověkem. Krok za krokem, schůdek po schůdku, se dostávám blíže svému pravému bytí. 

Všechny mé úžasné myšlenky se teď realizují.

(Pierre Franckh, Přejte si jednoduše den za dnem)