PLAVÍM SE

Každý z nás v životě prožil několik zlomů. Stejně tak i já jsem prožila. V těchto dnech prožívám další zajímavé dobrodružství.

Tento článek píšu od moře. Sedím a sleduji mořskou hladinu, na které se odráží sluníčko. Za chvíli vyrážíme na cestu. Budeme se plavit na jachtě, koupat, hledat prázdné pláže, užívat si sluníčka a moře. Splnila jsem si svůj sen…
Za posledních pár let to není poprvé. Splnila jsem si několik svých snů.

Dva dny zpátky jsem si povídala s jednou mou klientkou, kamarádkou. Ptala se mě, kdy jsem se začala tím vším, co dělám, zabývat. A já odpověděla.. jak se mně narodila má druhá dcerka. S jejím příchodem se můj život změnil. Vysadila jsem antikoncepci, začala vnímat své tělo a vydala se na cestu hledání. A jak to v životě bývá… když je žák připraven, učitel se objeví.

A tak se i stalo.

Objevila jsem sérii několika videí, které jsem si pustila. Videa, na kterých ženy mluvily o svém ženství, sexualitě, cykličnosti a mnohem víc. Vybrala jsem si některé semináře a postupně se se všemi seznámila. Zúčastnila jsem se několika živých akcí, našla si svou koučku a mnohem víc.

A o jaký projekt jde? Jde o projekt Ženy ženám. Projekt Alice Kirš. Později jsem vytvořila svůj vlastní projekt a můj život se změnil. Začala jsem vést semináře přidala k tomu i rozchodové téma. Projekt Ženy ženám jsem už pak sledovala jen z povzdálí… přesto…
když jsem se dozvěděla, že tento projekt končí, cítila jsem lítost. Ale lítost brzy vystřídala hluboká vděčnost.

Vděčnost za všechny semináře, kterých jsem se zúčastnila. Za to, že jsem díky tomuto projektu měla možnost poznat mnoho báječných žen. Ale nejen to. Našla jsem i ženy, se kterými podnikám mnoho zajímavých seminářů a jiných pracovních aktivit. A mimo to jsem našla i nové kamarádky, se kterými sdílím i svůj osobní život.

Tento článek píšu, abych se veřejně s tímto projektem rozloučila. Děkuji za sebe, ale i za všechny ženy, kterých se jakýmkoli způsobem dotknul. A dnes se na chvíli zastavme a vyjádřeme vděčnost za to co nás v životě potkalo.

Osobně věřím, že vize, kterou měla Alice se bude dále šířit.

Věřím, že i v budoucnosti se ženy:

– budou nadále scházet

– budou milovat svá těla a samy sebe

– budou žít ve spokojených vztazích

– budou vzájemně inspirovat

– budou naplněné a spokojené

– budou naplňovat své poslání

Dnes se jdu plavit na mé cestě po pobřeží Jadranu. Ale po mém návratu Vám opět s radostí budu na této cestě pomáhat.

S láskou a úctou

Dáša