KARTY PRO TVŮJ DEN

Projekt ženské cykly se zrodil v mé hlavě před více než rokem. Od té doby se událo mnoho. Vznikl web, vytvořila jsem on-line program pro ženy, napsala několik článků, pořádala jsem a pořádám webináře, živé akce.

Setkala jsem se s mnoha ženami. Zaznamenala jsem velké množství otázek, například:

Jak mám poznat, ve které jsem fázi?
Mám být aktivní a jsem unavená, proč?
Jsem v ovulaci a vůbec nemám chuť se milovat, je to v pořádku?
Nedokážu se ovládnout a zase jsem se pohádala s přítelem. Co s tím?
Mám premenstruační syndrom, migrény, dá se to nějak vyřešit?

Objevilo se mnohem víc dotazů. A já přemýšlela, jak najít jednoduchý způsob, jak zjistit, co je pro danou ženu v určitou chvíli nejlepší, jak propojit ženu s jejím tělem, naučit víc vnímat jeho signály a potřeby. (Samozřejmě skvělou cestou pro seznámení je můj on-line program Cesta harmonické ženy.)

Až jsem našla velmi jednoduché a praktické řešení vhodné pro všechny ženy.

Jsou to mé Karty pro tvůj den.

K čemu jsou určeny?

Jsou dny v našich životech, kdy máme tolik práce a starostí, že se zapomínáme radovat, zapomínáme žít. Neuvědomujeme si hojnost ve svém životě, neoslavujeme úspěchy, neradujeme se, nesmějeme, zapomínáme si hrát, přehlížíme nemoci. V některých fázích pak očekáváme kreativitu, vitalitu, aktivitu a nic nepřichází. A my si můžeme myslet, že některé věci nefungují.

Nechápeme své tělo, nerozumíme mu.

Karty nám jednoduchou cestou připomenou, co nám v životě chybí. Můžeme tak předejít psychickému i fyzickému vyčerpání, uvědomit si lépe své priority a dopřát tělu, co si žádá.

32 karet pro lepší a jednodušší den!

Krásnou zábavu!

S láskou

Dáša