HOJNOST

Dnes jsem na facebook profilu mé kamarádky zahlédla toto: Vesmír pokládá tvé myšlenky, ano dokonce tvůj celkový vnitřní postoj za “zakázku”. Čím více miluješ život, tím více ti denně posílá důvodů, abys jej miloval. Čím více si stěžuješ, tím více důvodů ti život dodává, aby sis mohl stěžovat.

Uvědomila jsem si, že to souvisí s hojností v životě. S hojností všeho. Nejen materiální, ale i radostných okamžiků. S hojností pracovních příležitostí, movitých i nemovitých věcí, ale rovněž s hojností vztahovou.

Celý můj život se mi daří. Dalo by se říct, že jsem dítě štěsteny a hojnosti.

Průběžně si plním všechna přání, která mám. Bydlím v požehnaném domě s úžasnou zahradou, ve které mám bazén, po kterém jsem vždycky toužila. Mám skvělé děti. Dělám co mě baví a do toho s radostí cestuji na různá, krásná místa. Cestování je můj velký koníček. Když jsem si vysnila nějakou destinaci, byla jen otázka času, kdy se tam podívám. Stejně tak když jsem si vybrala auto nebo cokoli jiného.

Vždycky jsem věřila, že je tady dostatek pro všechny a průběžně jsem si vybírala co chci v životě mít. Napojila jsem se na proud hojnosti. Každoročně si tvořím svoji vlastní mapu přání a v průběhu roku s radostí pozoruji, jak se moje přání plní. Ale nebylo a není tomu tak ve všech oblastech mého života. Ve své podstatě jsem za poslední roky ztratila důvěru v partnerské vztahy. Zastavila jsem tok hojnosti v tomto směru.

Teď držím v ruce kartu bohyně Lakšmí a usmívám se. Jak kdybych ji znala už opravdu dlouho. A s jakým poselstvím tato bohyně vstupuje do mého života? Do našich životů?

Lakšmí říká, že pokud je tvé vědomí ovládáno nedostatkem, chudobou a nouzí, je těžké hojnost vnímat. Celistvosti dosáhneš, pokud se otevřeš proudu hojnosti a rozpoznáš ji ve svém životě. Když se otevřeš tomuto proudu, staneš se jeho součástí a přikloníš jej k sobě. Budeš-li si vědoma hojnosti ve všech jejich formách – přátelství, zdraví, rodina, láska, krása, talent, humor a jiné, můžeš do svého života přivolat ještě víc hojnosti.

Co si z toho odnáším? Ve všech oblastech je možné dosáhnout hojnosti. Tudíž i v té vztahové.

A jak to máš ty?

Je tvůj život definován spíše nedostatkem nebo hojností?
Zacházíš se svými financemi s vědomím chudoby nebo hojnosti?
Chováš se spíše tak, že tvé potřeby jsou naplněny nebo nemáš nikdy dost?

Ať je to tak či onak pokud čteš tento článek tak na jisté úrovni s tebou rezonuje a možná se ti něčeho nedostává a je skvělý čas se nad svým životem zamyslet.

I z toho důvodu jsem se rozhodla uspořádat seminář hojnosti, kde můžeme společně prozkoumat zákonitosti bohatství ve všech oblastech našeho žití.

A pokud to tentokrát nevyjde… pak se nauč správně přát. Protože i to tě může podpořit na cestě k hojnosti.

Život je jako jedno velké tržiště. A je jen na nás jestli si budeme kupovat čerstvé a zdravé ovoce nebo nám postačí naťuklé a hnijící.


S láskou a úctou

Dáša

PS: Více informací o semináři hojnosti zde a o semináři přání zde.