CYKLIČNOSTÍ K NOVÉMU ŽIVOTU

Tento víkend jsem prožila trošku netradičně. Výjimečně celý víkend doma. Ale přesto jsme se vzdělávali. U nás doma probíhal seminář. Sedím a přemýšlím, co se za posledních pár let od mého prvního semináře změnilo.

Vše začalo rodinným výletem, kdy jsem zažila velmi speciální noc. Byli jsme ubytování v hotelu, který byl postaven na významném místě s léčivými účinky. A můj proces léčení sebe samé započal. V noci jsem se vzbudila a pro mě z neznámého důvodu jsem upadla do zvláštního stavu beznaděje. Odešla jsem do koupelny, abych nevzbudila mé dcery a partnera. Plakala jsem a plakala. A tím všechno začalo. Věděla jsem, že se něco musí stát. Že můj život, který navenek vypadal velmi dobře, musí nabrat nový směr. Měla jsem pocit zmaru, neštěstí, velké vnitřní bolesti, nepřijetí, nepochopení.

Asi měsíc po tomto zážitku jsem odjela na svůj první seminář SRT. Začala jsem pracovat sama se sebou. Čistila jsem mnoho různých programů, poznávala do té doby nepoznané. Začala chápat některé souvislosti, vztahy, učila jsem se vnímat své tělo. Pak jsem objevila kouzlo cykličnosti. Prošla jsem bouřlivým rozchodem. Začala žít v novém vztahu. A uvědomila jsem si, že všechno co vím, chci předávat dál.

A to byl důvod, proč jsem vytvořila svůj projekt Ženské cykly a on-line program Cesta harmonické ženy. Začala jsem pracovat s ženami. A najednou jsem viděla, jak se ženy probouzí a rozkvétají. Po pár měsících jsem připravila další projekt Můj rozchod a uvědomila jsem si, že téma rozchodů je bolestivější než téma menstruační. 🙂 Za poslední půl rok jsem provedla rozchodovým rituálem téměř 60 lidí. Mezi tím vším jsem nadále zůstala pracovat jako obchodní ředitelka.

Mnohokrát jsem měla pocit, že některé mé aktivity omezím, zruším, přestanu dělat. A pak vždycky přišla nějaká úžasná reakce, zpráva, zpětná vazba. Děkuji za ně všechny.

Dnes jsem se dívala na facebook a uvědomila jsem si, jak některé ženy, které prošly mým programem, doslova začínají zářit, vytváří své vlastní projekty, vedou ženské kruhy, znají svou hodnotu. A pochopila jsem, že to co se může zdát jako malý nevýznamný krok, může skončit vekou životní změnou. Poznáním vlastního těla tak může žena odstartovat velkou transformaci svého života. A na jaké rovině to bude, záleží jen na ní. 

Některé ženy si tak vylepšily své vztahy, jiné mění práci. A na začátku byla jen touha se lépe poznat, možná lépe zvládat menstruaci, případně předmenstruační čas.

Blíží se duben, kdy můj program odstartoval a já tak trošku bilancuju. 🙂

Na základě toho všeho jsem se rozhodla některým vybraným ženám nabídnout možnost spolupráce. Jestliže ucítíte volání a touhu vést ženské kruhy, ozvěte se na dasa@zenskecykly.cz.

Na ostatní z vás se budu těšit na některé z mých akcí.

Dovolte si být ženou, přijmout své ženství, objevit své úžasné dary a schopnosti, vylepšit své vztahy a přivítat práci, která baví a obohacuje.

S láskou a úctou

Dáša