Dagmar Kožinová      

               "Žít v harmonii znamená poznat a přijmout sebe i druhé!"

 

Jsem matkou, babičkou, partnerkou, dcerou, vnučkou, manažerkou, spolupracovnicí, šéfovou a autorkou několika projektů. Svým osobním příběhem bych ráda inspirovala druhé k nalezení vlastní cesty.

Cesty, která vede k harmonii s vlastním tělem a vrací nás k ženství a přirozenosti.Věřím,že díky harmonizaci těla může žena vnést harmonii i do své rodiny a vylepšit tak vztah s mužem i dětmi. To je hlavním důvodem proč vznikl i můj první web – zenskecykly.cz. Záměrem je, aby si ženy uvědomily darů, které ve svém ženském těle mají. Ideální stav je,když žena miluje své vlastní tělo a žije s ním v souladu.

Druhý projekt, který vycházel z mé osobní zkušenosti je projekt mujrozchod.cz. Rozchody jsou velmi bolestivé, ale zároveň mohou být i poučné. Na jedné straně něco končí a na druhé něco začíná. Mou snahou je inspirovat ženy i muže k pochopení jejich cesty, smíření se s rozchodem, poučení a objevení nového smyslu života. Myslím, že je důležité žít život v harmonii a lásce.

Třetím projektem je projekt umenivest.cz. Projekt, který vychází z mé několikaleté praxe manažerky týmu. Myslím, že je čas začít lidi vést v souladu s jejich přirozeností, talentem a silnými stránkami. Dovolit lidem plně rozvinout jejich vlastní potenciál, může být velkým přínosem pro firmy, ale i pro celou naší společnost. Domnívám se, že je možné mít harmonické vztahy i v pracovním prostředí.

Vzdělání
Po gymnáziu jsem studovala Vyšší odbornou školu obor komerční právo. Poté jsem studovala ekonomii. Studia jsem dokončila na PEF fakultě, Mendelovy univerzity v Brně, obor manažersko-ekonomický, titulem Ing. V současné době studuji psychologii.

Praxe
Během studií jsem začala pracovat. Nejprve na pozici referentky pro prodej zájezdů, po půl roce jsem se stala ředitelkou CK. Od té doby jsem vždy pracovala na manažerských pozicích. V současné době pracuji na pozici obchodní ředitelky.

 

Mimo to se ve svém volném čase věnuji osobními rozvoji. Absolvovala jsem celou řadu speciálních kurzů - Ženský timemanagement, Tvořím svůj život, Ženy ženám intensive skills, seminář Sebelásky, Femina Fusion Foundation, Femina Fusion Aplication, Femina Fusion Diploma, Biodanza, Lunární jóga, semináře práce s tělem, facilitátor Osho meditace, SRT I, SRT II, SRT Review, SRT pro učitele, celou řadu internetových programů Milionové impérium, Nakopávač, Neurorestart a mnohem víc.

Má vize a hodnoty
Mou vizí je harmonický svět. Jestliže ženy i muži budou žít a pracovat v souladu se sebou samým, v souladu se svým tělem, duší, stanou se lepšími partnery, rodiči a rovněž spokojenými pracovníky. Děti tak budou vyrůstat v harmonickém rodinném prostředí. Domnívám se, že to se potom odrazí v celé naší společnosti. A to nejen v osobních, ale i pracovních vztazích. Záleží mně na tom, aby se harmonie stala klíčovým slovem i ve firemním prostředí. Smysl života vidím v nalezení našeho vlastního životního poslání.

Mé osobní hodnoty: harmonie, přirozenost