NOVÝ ZAČÁTEK

Rozchodový rituál


Prostor, ve kterém můžete ukončit některé  otevřené etapy Vašeho života a přivítat nové.

 

Proč tento rituál? 

Proto, abyste mohli otevřít nové dveře ve svém životě, je skvělé mít ty staré zavřené. Většina našich rozchodů je nevědomá. Jde o rozchody, po kterých zůstává mnoho šrámů a bolesti na jedné i druhé straně. Je dobré se vrátit k některým neuzavřeným kapitolám a vědomě je pustit. Odpustit sobě i druhém, pochopit co jsme si vzájemně měli dát a teprve jít dál. Jen tak můžete budovat nový vztah bez vlivu toho původního. Dovolit si ponechat původní zranění a křivdy a žít život v lásce a porozumění. Nemusí jít jen o partnerské rozchody, ale i přátelství, či pracovní, rovněž úmrtí. 


KDO VÁS POVEDE?

DÁŠA

Rozchody patří do života každého z nás. Po mém posledním partnerském rozchodu, jsem pochopila, jak nás mohou rozchody ovlivnit v dalším partnerském životě. Jak si sebou neseme bolest, zklamání, všechny šrámy. Uvědomila jsem si, že přijetím toho, co bylo a skutečným ukončením, se nám v životě může ulevit. Prošla jsem rozchodovým rituálem a od té doby jsem sama provedla rozchodovým rituálem téměř 200 lidí. Citlivě, jemně vás provedu speciálním rituálem, který může v mnohém změnit váš život. 

Rituál nových začátků


  • Čas pro osobní zamyšlení nad svými vztahy.
  • Čas pro pochopení souvislostí a jejich přijetí.
  • Čas pro odpuštění sobě i druhému.
  • Čas pro skutečné sbohem.
  • Čas pro vědomé ano novým začátkům

REFERENCE

Na Rozchodovém rituálu jsem byla 2x a pokaždé to pro mě byl silný zážitek. Důvod, proč jsem na Rozchodový rituál šla byl, že se mi neustále opakovaly stejné typy vztahů, které mě v závěru ničily. Na prvním rituálu jsem se loučila s bývalým přítelem. Nečekala jsem, že se zrovna on objeví, ale když se tak stalo, došlo mi, že právě neuzavřené záležitosti s ním jsou důvod, proč musím stále dokola procházet stejnými zkušenostmi. Když jsem mu odpustila, poděkovala za tu část života s ním a nechala ho jít, jakoby ze mě něco spadlo a lépe se mi dýchalo. Na druhém rituálu jsem se loučila s malou částí sebe, která lpí na tom, aby dostala to, co chce, vždycky a za každou cenu. Když jsem tuhle část sebe nechala jít, tak jsem začala vnímat, co je kolem mě, co jsem předtím neviděla. A všimla jsem si kolegy, kterého znám už přes rok, a který se snažil na mě zapůsobit celou tu dobu, ale já ho vůbec nevnímala (jak je to možné? :-)). Dala jsem mu prostor a šanci a momentálně jsem šťastně zamilovaná, klidná a spokojená. Uvědomuju si, že bez toho, abych pustila, co pro mě nebylo přínosné by to nešlo. A v tom mi právě pomohl Váš Rozchodový rituál. Jsem ráda, že jsem šla a doporučuji to každému, kdo má pocit, že se nemůže pohnout z místa. Ať se Vám, Dášo, daří, jste skvělá a těším se, že se znovu uvidíme na jednom z vašich následujících seminářů.
Veronika
Dobrý den, včera jsem měl neuvěřitelný prožitek. Zúčastnil jsem se Rozchodové rituálu. Byl jsem tam jediný muž, mezi spoustou ženské energie. Byl jsem trochu rozechvělí, možná až nervózní. Nevěděl jsem, co mě čeká a navíc jako chlap jsem si myslel, že mě nic nepřekvapí. S rozchodem jsem byl, po více jak roce, 100% vyrovnaný a nemůže mě vůbec vykolejit. Už v začátku, když Dáša mluvila o poděkování bývalým partnerům, jsem měl vlhké oči. Při sdílení ve dvojici už ukápla i slza. Pak přišel samotný rituál a to vám řeknu, to bylo něco. Z chlapa, který si myslel, jak je se vším vyrovnaný, jsem se propadl až na začátek rozchodu. Prošel mně hlavou celý minulý vztah. Se vším krásným i tím ostatním. A některé věci dost boleli. Rozhodnutí vydat se a odevzdat vše byl zlomový bod. Při odevzdání už jsem brečel jako malý kluk, a vůbec se za to nestydím. Podařilo se mně pustit vše minulé a to nejen vztah s bývalou partnerkou. Při závěrečném sdílení jsem dlouho hledal slova……… Kdo neprožil, nemůže pochopit hloubku tohoto rituálu. Děkuji Dáši a Adélce za vytvoření až mystické atmosféry a bezpečného prostředí.
Petr
Jde o jednu z událostí, na kterou jdete s určitou představou, a poté na místě zjistíte, že se potřebujete rozloučit s něčím/někým úplně jiným. Celý večer se odehrává v prostředí, kde je harmonie a bezpečí a nemáte strach sdílet či cokoliv říct. Dáša nás trpělivě a jemně provedla celým procesem, na jehož konci budete cítit klid v duši, který si budete chtít uchovat i nadále. S láskou Anna
Anna
"Děkuji, že jsem znovuobjevila svou vášeň."
Alžběta
"Neuvěřitelný zážitek. Plný energie a emocí. Doporučuji všem. Díky Dášo."
Erika
"Nebojte se přijít do skupiny. Skupina neuvěřitelně pomáhá. Sdílení je na tomto rituálu to nejsilnější. Děkuji Ti Dášo za skvělý nápad a odvahu."
Klára
"Moc děkuji za velice zajímavou zkušenost, která mi přinesla velkou úlevu."
Hana
"Díky Dáši za definování problému, který jsem hledala opravdu hodně dlouho. Děkuju za to, že vím na čem teď pracovat. Děkuji za ten vnitřní klid. Jsi úžasná."
Petra
Rozchodový rituál mě lákal i děsil zároveň. Do poslední chvíle jsem chtěl utéct. Jsem vděčný, že jsem zůstal. Cítím se lehčí a těším se na další dny.
Jan

Kniha pro ženy i muže

DENÍK PROBUZENÉ ŽENY

Kniha Deník probuzené ženy vznikla jako má osobní zpověď a zamyšlení nad některými tématy ze života. Během posledních pár let jsem si uvědomila mnoho věcí, probudila jsem se. Přijala jsem sebe, své tělo a nastoupila cestu vlastního poznání. Pochopila jsem některé souvislosti ve svém životě. Dnes žiju více v souladu se svým tělem, duší a přirozeností. To se odrazilo v mém osobním i pracovním životě.