DENÍK PROBUZENÉ ŽENY

Kniha pro ženy i muže

Kniha Deník probuzené ženy vznikla jako má osobní zpověď a zamyšlení nad některými tématy ze života. Během posledních pár let jsem si uvědomila mnoho věcí, probudila jsem se. Přijala jsem sebe, své tělo a nastoupila cestu vlastního poznání. Pochopila jsem některé souvislosti ve svém životě. Dnes žiju více v souladu se svým tělem, duší a přirozeností. To se odrazilo v mém osobním i pracovním životě.

Kniha Deník probuzené ženy je o mě a mém životě. Je o mé cestě probuzení. Stále ještě na té cestě jsem…pomalu otevírám oči a objevuji svět ve všech jeho barvách a příchutích.

Přeji si, aby tato kniha pomohla některým z vás je také otevřít a vidět…


PRO KOHO JE KNIHA URČENÁ?

  • Ženy mohou v několika kapitolách najít návod, jak se blíže seznámit se svým tělem.
  • Díky tomu o sebe s láskou pečovat a více si užívat svého vlastního těla.
  • Dokážou pak najít opravdovou hloubku sebe samé.
  • To je však jen začátek na jejich cestě ke spokojenějšímu životu.
  • Muži díky knize pochopí, co jejich ženy prožívají.
  • Společně pak mohou vytvořit harmonický domov pro sebe i své děti.

O ČEM KNIHA JE?

Jde o seberozvojovou knihu, která vede k zamyšlení v několika oblastech našich životů.

První část je o našem těle a vše co s ním souvisí. Není jen o měsíční proměnlivosti. Ta je popsána jen v jedné kapitole. Ale i o sexualitě a všem co na naše tělo působí.

Druhá je o vztazích. Zamyšlení nad našimi vztahy, jejich pestrostí a vlivem na náš život. Mezi nejzajímavější jistě patří kapitola o chybách v našich životech, ale třeba i o nicnedělání nebo pojednání o tabuizovaném tématu, kterým je smrt.

Poslední část je věnována práci versus poslání. Kapitoly o vnitřním zlatě každého z nás, sebedůvěře, ale i našem vztahu k majetku, úspěchu mohou odkrýt některá vaše vlastní přesvědčení. Ale mnohem víc... 44 kapitol, 44 témat z mého života.


CO VÁM KNIHA PŘINESE?

Zamyšlení nad těmito tématy:

VLASTNÍM TĚLE A JEHO PÉČI

PROMĚNLIVOSTÍ

SEXUALITOU

EMOCEMI

SMÍCHEM

HUDBOU

PŘÍRODOU

VZTAHY

LÁSKOU

MATEŘSTVÍM

PARTNERSTVÍM

PŘÁTELSTVÍM

KOMUNIKACÍ

SMRTÍ

POSLÁNÍM

SEBEDŮVĚROU

KRITICKÝM MYŠLENÍM

ÚSPĚCHEM

PŘÁNÍM

DOPORUČENÍ Z POZITIVNÍ PSYCHOLOGIE


PROBUĎ SEBE I SVÉ TĚLO!


CO O KNIZE NAPSALY?

Kniha Deník probuzené ženy je plná inspirace. Autorka v ní odkrývá kus sebe sama – své životní zkušenosti, radosti i smutky, zamýšlí se nad různými oblastmi našich životů. Při čtení jsem zažívala spoustu emocí, a dokonce mi ukápla nejedna slza, což se mi při čtení knih běžně nestává. :-) Deník probuzené ženy rozhodně stojí za přečtení!
Lenka
Doporučuji knihu "Deník probuzené ženy", kterou s láskou napsala má kamarádka Dáša Kožinová, je mi ctí být první, kdo řádky této knihy mohl číst, je velkou inspirací pro všechny ženy, které chtějí žít život podle pocitů, vnímání svého těla v cyklech, které nás provádí každý měsíc, vážit si sama sebe, důvěřovat životu a především nebát se změn, pokud nám v životě už nedělá něco radost a necítíme v tom vášeň, je potřeba najít v sobě sílu a změnit směr.
Veronika Rajská

JAKÁ JE KNIHA UVNITŘ?

Článek Čtyři roční doby vztahu je součástí kapitoly o vztazích.

O AUTORCE:

Vystudovala ekonomii a řadu let působila jako manažerka obchodních týmů.

V současnosti se nadále věnuje poradenství v oblasti obchodu a marketingu, ale rovněž i osobnímu rozvoji.

Díky studiu psychologie jsou jí blízká také témata z této oblasti.

Je lektorkou, koučkou a mentorkou v otázkách týkající se ženství, zejména ve vztahu k ženské proměnlivosti, ale i sebepřijetí a sebelásky.

Založila projekt Ženské cykly. Rovněž se věnuje tématu rozchodů. Vede ojedinělé rozchodové rituály. Učí lidi podívat se na svůj rozchodový příběh novým pohledem, poučit se, přijmout ho, odpustit sobě i druhému a s láskou jej pustit.

Mimo to je partnerkou, matkou dvou dcer, babičkou vnučky a také šťastnou majitelkou několika zvířat.


OBJEDNÁVKA KNIHY