Dagmar Kožinová

Jsem matkou, partnerkou, dcerou, vnučkou, manažerkou, spolupracovnicí, šéfovou. V poslední době jsem zejména ženou. Svým osobním příběhem bych ráda inspirovala druhé k nalezení vlastní cesty. Cesty, která vede k harmonii s vlastním tělem a vrací nás k ženství a přirozenosti. Věřím, že díky harmonizaci těla může žena vnést harmonii i do své rodiny a vylepšit tak vztah s mužem i dětmi. To je hlavním důvodem proč vznikl i tento web. Záměrem je, aby si ženy uvědomily darů, které ve svém ženském těle mají. Ideální stav je, když žena miluje své vlastní tělo a žije s ním v souladu.

Vzdělání

Po gymnáziu jsem studovala Vyšší odbornou školu obor komerční právo. Poté jsem začala studovat ekonomii. Studia jsem dokončila na PEF fakultě, Mendelovy univerzity v Brně, obor manažersko-ekonomický, titulem Ing.

Praxe

Během studií jsem začala pracovat. Nejprve na pozici referentky pro prodej zájezdů, po půl roce jsem se stala ředitelkou CK. Od té doby jsem vždy pracovala na manažerských pozicích. V současné době pracuji na pozici obchodní ředitelky.

Mimo to se ve svém volném čase věnuji osobnímu rozvoji. Absolvovala jsem řadu speciálních kurzů (Ženský timemanagement - Cyklická žena, Tvořím svůj život, Ženy ženám intensive skills, ženské kruhy s Lilii, Femina Fusion Foundation, Femina Fusion Aplication, Femina Fusion Diploma, Biodanza, lunární jóga). Aktivně pracuji s metodou SRT.

Má vize a hodnoty

Mou vizí je harmonický svět. Jestliže ženy budou žít v souladu se sebou samou, v souladu se svým tělem, duší, stanou se lepšími partnerkami i matkami. Děti tak budou vyrůstat v harmonickém rodinném prostředí. Domnívám se, že to se potom odrazí v celé naší společnosti. A to nejen v osobních, ale i pracovních vztazích. Záleží mně na tom, aby se harmonie stala klíčovým slovem i ve firemním prostředí. Smysl života vidím v naší duchovní pouti a nalezení vlastního poslání.

Mé osobní hodnoty: harmonie, přirozenost