Ženský timemanagement

Jak naše tělo ovlivňuje náš osobní i pracovní život? Jak zvládat práci, rodinu a při tom zůstat zdravá a spokojená? Je možné zmírnit stres v našich životech a žít více v harmonii? Den, kdy získáte odpověď na mnoho "ženských" otázek. Pochopíte lépe sebe i své tělo.

ženský timemanagement.jpg

Seminář určený pro ženy. Současná společnost je orientovaná na dosáhování cílů a výsledků. Ženy mají velký předpoklad, aby mohly vést velké společnosti a týmy. Dokážou skvěle zvládat svou práci, pečovat o svou rodinu či věnovat čas svým přátelům, když to potřebují. Mohou při své práci, ale i ve svém osobním životě využívat svou vlastní přirozenost. Je skvělé pokud se žena naučí plánovat své aktivity v souladu s biologickým rytmem svého těla. Stane se pak výkonnější, spokojenější, cítí se lépe, dokáže vhodně plánovat své aktivity, a to osobní, ale i pracovní. 

Během měsíce se střídají dny, kdy nám některé aktivity jdou snadněji a jiné naopak. Naučíme se tak vynakládat energii. S minimem energie dosahovat maximálních výsledků. Jednoduše se naučit lépe a efektivně plánovat a žít. Uvědomíte si, kdy je vhodné víc pracovat, protože máte zesílené logické myšlení. Zjistíte, že někdy je lepší opravdu zůstat doma. Naučíte se zacházet se svou vlastní kritičností. Využijete období vhodné pro vztahy k vylepšení partnerství a vztahů s dětmi.

Vědomá žena by měla znát své přednosti, ale i slabé stránky. Měla by se naučit je využívat ve svůj prospěch. Pracovat a žít v souladu a s lehkostí.

Jestliže pochopíte tyto základní principy, dojde ke zlepšení pracovního, ale i osobního života.

Nejen, že se můžete cítit lépe VY, ale i celá rodina.

Přijďte se lépe seznámit se svým tělem a zlepšit tak kvalitu svého života.

S láskou a úctou

Dáša

PS:  Harmonická žena = harmonická rodina = harmonická společnost.