Je cyklický magnet obyčejné kolečko?

Myslela jsem, že napíšu krátké zamyšlení proč používat cyklický magnet. Nakonec to za mě udělal můj partner. Posílám tedy jeho krátké zamyšlení nad úžasným a jednoduchým nástrojem, který může pomáhat harmonizovat vztahy.

Scan 2.jpg

Na první pohled si někteří muži řeknou co je to za blbost. Nějaký magnet, který bude na ledničce a moje …. jím bude otáčet, aby věděla kde je. Ano, lze to interpretovat i tak a možná máte i v některém případě pravdu. Osobně si ale myslím, že pokud jde o pochopení ženské cykličnosti z pohledu muže, je to velmi účinný nástroj.

Jednoznačně my chlapi potřebujeme jasně vědět, na čem jsme. Těžko zvládáme dlouhé přemýšlení typu: Ty jo co jsem zase udělal špatně? Co vlastně zase chce? Co se jí zase nelíbí? Co s tím mám zase udělat? To se snad opakuje pořád dokola!                                                      

A teď přichází na řadu již zmiňovaný magnet umístněný na viditelném místě. Cítím, že se doma něco děje. Místo toho, abych se zdržoval a možná i trápil myšlenkami na vše možné, jdu k ledničce a podívám se na magnet, hned vím.. A pozor čarodějka to znamená, že jsem ten obraz nepověsil zase tak špatně, možná jsem ho pověsil i velmi dobře, jen ve špatné fázi. Zůstávám proto v absolutním klidu. Nebudu nic pár dní řešit. Vyhnu se jakýmkoliv konfrontacím a propluju touto fází.                          

A nebo úplně jinak. Chci své přítelkyni udělat radost. Chci ji pozvat na dobrou večeři. Dopřát třeba relaxaci ve wellnes a potřebuji to dobře načasovat. Ptát se, to by nebylo úplně překvapení. Trefit se do špatné fáze to by naopak možná překvapení bylo. Podívám se proto znovu na magnet. Vše naplánuju do času ovulace a určitě si to užiju stejně jako moje přítelkyně. 

Na stránkách kde snad bude otištěný můj příspěvek je zaregistrováno pět mužů. Já, náš webmaster a další tři muži, kterým jde o poznání ženského cyklu. A to je z mého pohledu strašně málo. Zkuste sem přivést Vaše partnery. Pokud myslíte, že na to ještě nejsou připraveni, začněte magnetem. On vlastně není ani tak pro Vás, jako spíš pro nás. Ne, pozor, tady se pletu, je stejně důležitý pro oba jako většina věcí ve vyrovnaném vztahu.                                                

Milé ženy! Použijte magnet třeba ke stručnému vysvětlení cyklu. K přiblížení jednotlivých fází a cyklického chování v nich. Udělejte to pro nás, protože to zároveň děláte i pro sebe, prostě pro vás pro oba. A možná je to první krok naučit se hovořit o věcech, o kterých se moc nemluví.

Děkuji Vám za nás muže, kteří se snažíme porozumět Vašemu cyklu.

Petr

Cyklický magnet můžete zakoupit zde!

PS: zřejmě budu muset jeden magnet věnovat paní na poště. Jsem tam díky Vám stálým hostem. Tak abych měl vždy jasno co mě tam může čekat.