Osobní poradenství, akce na míru, rituály

V současné době organizuji cyklické webináře, živé akce. Mimo to jsem připravená individuálně odpovědět na některé dotazy v rámci osobních konzultací. Po dohodě mohu připravit speciální seminář na míru nebo rituál.

254646.jpg

Osobní poradenství

V rámci projektu ženské cykly, se objevuje řada specifických dotazů, které nejdou vyřešit jedním mailem. Při osobní konzultaci můžeme probrat potíže a připravit řešení na míru.

Jste žena:
Máte pocit, že vše kolem menstruace je tak intimní, že vám více vyhovuje setkání ve dvou?
Nevyznáte se ve svém cyklu?
Stále nemáte jasno proč váš cyklus má jen 22 dnů nebo naopak 50 dnů?
Máte zmatek v jednotlivých fázích a nevíte, jak plánovat a organizovat čas v souladu s tím?
Zlobíte se na sebe pro své nevysvětlitelné emoce?
Nedokážete se přijmout?

Jste muž:
Nevyznáte se ve vlastní ženě, protože je jak aprílové počasí?
Je těžké s ní žít?
Potřebujete nějaký návod, jak některé dny přežít?
Chcete podpořit ženy ve svém okolí v jejich cykličnosti?


Dovolte si odstup a pohled z druhé strany na osobním setkání.

 

Kurzy na míru

Vedete-li nějakou skupinu, ve které jsou ženy, naučte se lépe využívat jejich potenciál. Získejte návod, jak s nimi pracovat a jak více využít jejich silných stránek. Získáte tak velký užitek pro sebe i svou firmu. Můžete pak do svých plánů včlenit také cyklický time management. Dokážete pak lépe plánovat práci s ohledem na to, co jde ženám snadno a efektivně. Uvědomíte si, že někdy ženy potřebují pracovat méně, aby pak vše bez problémů dohnaly. Pokud jim dovolíte využít cykličnost, můžete získat opravdu hodně. Stanou se výkonnějšími, spokojenějšími a to bude mít vliv na celý váš pracovní tým. Získáte tak velkou konkurenční výhodu!

Rituály


Rituály hrají v našem životě velkou roli. Rituál, který má sílu, přináší velkou transformaci. Na konci rituálu z něj vystupuje jiný člověk, než do něj vstoupil. A co vlastně takový rituál je? Je to určitý úkon, který souvisí s vyjádřením touhy dosáhnout nějakého cíle. Vyjadřujeme, že věříme v určitou vyšší sílu, která nám pomůže daný úkol zvládnout. Je třeba důvěry v sebe sama, aby došlo ke skutečnému naplnění. Každý z nás zná velké množství rituálů. Existují rituály svatební, vítání dětí do života, oslavy, pohřební obřady, sportovní ceremoniály, různé lidové slavnosti. Méně už se setkáváme s rituály oslavující naší první menstruaci, rituály představebními, rituály rozchodovými a jinými. Tyto rituály pro nás mohou v životě sehrát zcela klíčovou úlohu. Vytvářejí posvátný prostor pro uskutečnění některých změn. Díky rituálu si můžeme na vědomé úrovni uvědomit probíhající změnu.
Individuálně po dohodě připravím rituál, který může být důležitým mezníkem v životě, přechodový rituál nebo jiný obřad v souladu s vámi, vašim životním příběhem. Příklady možných rituálů:
- rituál narození dítěte
- rituál při ztrátě dítěte – potrat
- rituál první menstruace (menarche)
- rituál oslavy sexuality a prvního milování
- rituál nevěsty – předsvatební
- rituál rozchodový
- rituál mateřství
- rituál rozloučení se zesnulou osobou
- rituál požehnání lůna

 

V případě dotazů mě kontaktujte: dasa@zenskecykly.cz