Flirt dance s ženským sdílením

Krásné ženské setkání. Dvě akce v jednom dni na jednom místě. Když jsem se poprvé setkala s Luckou Mattabu, věděla jsem, že to je TEN TANEC. Tanec, který podporuje a probouzí naše ženství. A tak vzniklo toto netradiční spojení.

EM6B8398.jpg

"Tanec je moje cesta k uvolnění, odpočinku a radosti. Čerpám z něho energii ve všední dny i v čase, kdy mám pocit, že už opravdu nemůžu. Tanec funguje jako dobíječka na chuť do života a věřím, že to na mých hodinách pocítí i ostatní tanečnice.

Flirt dance vám dokáže, že jste krásné ženy, i když zrovna nevypadáte jako modelky z obálek časopisů. Pomůže vám najít právě to vaše ojedinělé kouzlo a zvýší sebevědomí.

Těším se na vás!"

Lucie Mattabu 

Osobně navštěvuji Lucky hodiny a musím potvrdit, že se ji to daří. Na konci hodiny odcházíme s úsměvem na rtech a rozhodně se cítíme více žensky.

6.12. máte možnost s Luckou vyzkoušet 1,5 hodiny tance. Přijďte se inspirovat a ochutnat svoji ženskost. 

Po tanci si můžeme sednout v kruhu žen a pobavit se na "volné téma". Můžeme mluvit o našem ženství, cykličnosti, ale také vztazích. Můžeme jen tak být společně, vnímat jedna druhou, společně se vzájemně inspirovat a podporovat. 

Naše setkání bude ochutnávkou a seznámením s námi a naší prací.

Těším se!

S láskou a úctou

Dáša