Seminář Vedení ženských kruhů

Speciální seminář určený pro ženy, které vidí význam v ženské pospolitosti, v ženských setkání a chtějí podporovat další ženy. Vedení ženských skupin dává mému životu jiný smysl. Obdarovávám a cítím se obdarovaná.

144.jpg

Seminář začne v pátek podvečer ženskými kruhy. Ženské kruhy, které jsou vždycky jiné, speciální podle skupiny žen, která se setká. Uvidíte, jakým způsobem vedu ženské kruhy já. Stanete se účastníky ženského setkání v Hodoníně. Sdílení, meditace, tanec, sebepoznání, seznámení.

Sobotu se budeme věnovat jednotlivým částem ženských kruhů. Proč je vhodné začlenit do ženského večera víc než jen sdílení. Dostanete několik doporučení, jak vést, kterou část. Bude prostor přemýšlet nad vlastním konceptem ženských kruhů. Budeme se bavit o společné vizi Ženských cyklů a kruhů v každém okresním městě. :-)

Neděle bude prostor pro VÁS a VAŠE KRUHY. Seznámíte nás se svou představou vedení kruhů a připravíte pro nás ochutnávku. Získáte inspiraci, jak propagovat a začít vést ženské kruhy ve svém městě.

Víkend, kde se budete učit:

Jak být oporou ženám.

Jak otevírat jejich srdce.

Jak v nich probudit život.

Jak zlepšit jejich život.

Jak posílit jejich ženství. 

Jak být průvodkyní........

Těším se

S láskou

Dáša

V případě zájmu o seminář, vyplňte přihlášku. Jestliže máte zájem a chcete uhradit jen zálohu 1 000 Kč, napište na mail: dasa@zenskecykly.cz.