Seminář Krása ženy

Seminář, který má propojit všechny aspekty našeho ženství. Naši vnitřní i vnější krásu. Seminář, na kterém se žena může více seznámit se sebou samou, objevit svou krásu a přivítat ji ve svém životě.

025.jpg

Každá žena je krásná.

Krásnou se rodí a krásnou umírá.

Většina žen si svoji krásu neuvědomuje. Někde během dětství a dospívání si nastaví jiný model krásy. Žene se za něčím, stěžím dosažitelným. Zapomíná na své tělo, na své dary. Často záměrně odhazuje kus sebe, aby pak z těch zbytků posbírala novou ženu. Odmítá se, nepřijímá se. Nadává na své tělo, chce být někým jiným.

Stačí se jen přijmout. Přijmout a naučit se s láskou starat o své tělo a duši. Ač se může zdát, že je to velmi jednoduchý úkol, většina žen se sebepřijetím „bojuje“ celý život.

Připravila jsem seminář, na kterém nastavíme zrcadlo Vaší kráse.

Seminář pro Vás může být skutečně velký transformační zážitek.

Jedinečné společné dny. 

Ženské setkání.

O Vaši duši se postarám já. Budu Vás s láskou provázet seminářem, jednotlivými cvičeními, tancem, meditacemi, rituálem.

Ke kráse patří také ženské líčení. V pondělí se nám bude věnovat má dcera Adélka. Její největší vášní je vizážistika. Líčí a maluje s radostí. Vidí v tom smysl a podtržení ženské krásy. Poradí Vám několik triků, jak o sebe pečovat. Každou individuálně nalíčí a dá doporučení.

Během celého víkendu bude k dispozici má kamarádka a fotografka Martina. V každé ženě vidí krásu a přesně to se bude snažit zachytit na její fotoaparát. Připraví pro Vás zrcadlo, díky, kterému si lépe uvědomíte svou výjimečnost a krásu.

Dny, během, kterých uvidíte svou krásu a navíc dostanete každá minim. 5 fotografií.

Odejdete spokojenější, sebevědomější a plná krásy, lásky, přijetí.

Vše proběhne v úžasném prostředí hotelu Kopanice na Žítkové. Ne náhodou jsme vybraly toto kouzelné a magické místo. Žítková sídlo Žítkovských bohyní nás v naší transformaci podpoří.

Cena za ubytování 2 300 Kč (cena zahrnuje: ubytování ve 2-lůžkovém pokoji, plná penze, neomezený vstup do wellness).

Těšíme se na setkání!

S láskou

Dáša, Adélka, Martina