Probuzení ženské sexuality

Ženská sexualita může mít mnoho tváří. Od stydlivé mladé dívky, po roztouženou milenku, nenasytnou a nevyzpytatelnou čarodějku až po zkušenou moudrou ženu. Přijďte se seznámit se sebou samou, se svými vnitřními touhami a probuďte své ženství!

EM6B8369.jpg

Krásný den v kruhu žen, který strávíme se sebou samou a svou sexualitou. Uvědomění si toho, co nám brání prožívat svou sexualitu naplno. Nalezení našich omezení a limitů může být pro mnoho žen velmi uzdravující.

Představení všech našich sexuálních podob, seznámení se se 4 archetypy a jejich silnými stránkami.

Uvolnění naší sexuality v tanci, meditaci, při sdílení.

Hranice a jejich respektování jsou velkým tématem, který k sexualitě patří.

Tématem bude i láska a sebeláska a jak vše souvisí se sexualitou.

Celým dnem nás bude provázet archetyp posvátné prostitutky.

Bezpečné prostředí, kde můžeme víc pochopit samy sebe a díky tomu upravit náš milostný vztah s partnerem.

S láskou

Dáša

PS: sebou pohodlné oblečení, deku, podložku, něco dobrého, olejíček, talisman


Účastnice o semináři napsaly:

Denisa: 

Drahá Dáška,
hreje ma pri srdci a zároveň sa tisnú slzy do očí zakaždým, keď si spomeniem na deň, ktorý som mohla stráviť v ženskom kruhu Prebudenie ženskej sexuality u Vás v Hodoníne spolu so všetkými tými úžasnými ženami, ktoré tam boli so mnou.
Všetko, čo som tam mohla zažiť a zdieľať, bol veľmi silný zážitok. Moje najkrajšie narodeniny. 
Bolo to úžasné. Niečo podobné som ešte nikdy nezažila. Nielenže bol tento deň celý celučičký pre mňa, ale mala som možnosť spoznať veľa krásnych a múdrych žien a ísť do svojho vnútra, a niekedy naozaj do obrovskej hĺbky.

Všetky, naozaj všetky tie úžasné ženy s Tebou na čele boli, sú a budú pre mňa obrovskou inšpiráciou.

Bola som šťastná, unavená a plná emócií, ktoré vyplávali na povrch....
Na seminári bolo pre mna najťažšie hovoriť o tom, čo sa mi na mne páči... Možno doma pred zrkadlom by som si to vedela povedať (musím skúsiť J), no tam som nebola schopná povedať jednej jedinej žene ani prt (prepáč ten výraz). Pripadala som si tak nemožná...
Rada by som chodila k Tebe na ženské kruhy častejšie, ale z Nemecka je to dosť ďaleko len tak na otočku. No pevne verím, že sa ešte niekedy uvidíme.
DRAHÁ DÁŠKA,
ĎAKUJEM TI Z CELÉHO SRDCA ZA VŠETKO, ČO ROBÍŠ PRE NÁS OSTATNÉ ŽENY
A PRAJEM TI Z CELÉHO SRDCA LEN A LEN TO NAJLEPŠIE
Pa, objimam Ta,
Denisa

Zuzana: "Jaká jsem po semináři? Jsem vědomá, jsem tady a teď, jsem spokojená, šťastná a otevřená komunikaci se svým tělem. Jsem na své tělo napojená, plně mu důvěřuji a miluji ho."

Ivča: "Děkuji, Dášo, za vedení kurzu Probuzení sexuální energie. Děkuji za jemný, ženský a procítěný přístup. Doporučuji všem ženám, které v sobě chtějí nastolit harmonii mezi vnitřním mužem a vnitřní ženou."

Petra: "Neexistuje bezpečnější prostor, jako je prostor v ženském kruhu. Kde jinde by se žena mohla otevřít před sebou samou? Kde jinde by mohla splynout sama se sebou? Tam, kde je bezpečí. Kde cítí podporu, porozumění, souznění. V takovémto prostoru je připravená se otevřít a řešit tak citlivé téma jako je sexualita."

Monika: "Moc jsem si to užila. Je to nádherný a silný zážitek. Propojení žen, ženské energie, která je v dnešní době hodně utlačená a opomíjená. Jsem nádherná, úžasná a silná žena a všechny to máme v sobě. Jenom si to musíme dovolit nalézt. Moc děkuji Dáši."


Přihlášení:

Esence ženy-Veronika Rajská, www.salonkleopatrack.cz, tel: 602 195 688,

mail: esencezeny@gmail.com