Probuzení ženské sexuality

Ženská sexualita může mít mnoho tváří. Od stydlivé mladé dívky, po roztouženou milenku, nenasytnou a nevyzpytatelnou čarodějku až po zkušenou moudrou ženu. Přijďte se seznámit se sebou samou, se svými vnitřními touhami a probuďte své ženství!

EM6B8398.jpg

Krásný den v kruhu žen, který strávíme se sebou samou a svou sexualitou. Uvědomění si toho, co nám brání prožívat svou sexualitu naplno. Nalezení našich omezení a limitů může být pro mnoho žen velmi uzdravující.

Představení všech našich sexuálních podob, seznámení se se 4 archetypy a jejich silnými stránkami.

Uvolnění naší sexuality v tanci, meditaci, při sdílení.

Hranice a jejich respektování jsou velkým tématem, který k sexualitě patří.

Tématem bude i láska a sebeláska a jak vše souvisí se sexualitou.

Celým dnem nás bude provázet archetyp posvátné prostitutky.

Bezpečné prostředí, kde můžeme víc pochopit samy sebe a díky tomu upravit náš milostný vztah s partnerem.

S láskou

Dáša

PS: sebou pohodlné oblečení, deku, podložku, něco dobrého, olejíček, talisman


Účastnice o semináři napsaly:

Zuzana: "Jaká jsem po semináři? Jsem vědomá, jsem tady a teď, jsem spokojená, šťastná a otevřená komunikaci se svým tělem. Jsem na své tělo napojená, plně mu důvěřuji a miluji ho."

Ivča: "Děkuji, Dášo, za vedení kurzu Probuzení sexuální energie. Děkuji za jemný, ženský a procítěný přístup. Doporučuji všem ženám, které v sobě chtějí nastolit harmonii mezi vnitřním mužem a vnitřní ženou."

Petra: "Neexistuje bezpečnější prostor, jako je prostor v ženském kruhu. Kde jinde by se žena mohla otevřít před sebou samou? Kde jinde by mohla splynout sama se sebou? Tam, kde je bezpečí. Kde cítí podporu, porozumění, souznění. V takovémto prostoru je připravená se otevřít a řešit tak citlivé téma jako je sexualita."

Monika: "Moc jsem si to užila. Je to nádherný a silný zážitek. Propojení žen, ženské energie, která je v dnešní době hodně utlačená a opomíjená. Jsem nádherná, úžasná a silná žena a všechny to máme v sobě. Jenom si to musíme dovolit nalézt. Moc děkuji Dáši."

Přihlášení:

Ivana Hrubá - hi.kamenicky@gmail.com, 732 479 254