Probuzení ŽENY

Roční program určený pro ženy, které chtějí objevit své ženství. Cesta, která nás povede od sexuality, přes poznání našich fází, temných i stinných stránek naší duše až po silné stránky. Vhodný pro ženy, který chtějí prožít život v souladu se sebou samou a svými dary.

painting-63186_1280.jpg

Roční program, který je sestaven ze seminářů, večerů, které na sebe volně navazují. Součástí výcviku je i on-line program Cesta harmonické ženy.

Jaké semináře a večery nás čekají?

On-line program Cesta harmonické ženy - 3 - měsíční on-line program. V prvním měsíci prozkoumáte své fáze cyklu. Ve druhé měsíci se budete věnovat vděčnosti a třetí měsíc je věnován ženě a jídlu. Více informací zde

Cena: 4 490 Kč

Měsíční žena - jednodenní seminář, který nás povede k seznámení s našimi 4 fázemi. Čtyři ženy v nás, jejichž pochopením můžeme změnit svůj život. Více informací zde.

(v současné době není vypsán termín, semináře proběhly)

Cena: 1 290 Kč

Ženské kruhy - bezpečné setkání v kruhu žen. Sdílení, meditace, tanec - 4 netradiční večery. Více informací zde.

(8.3.2015 - jaro, červen - léto, 4.9. - podzim, prosinec - zima)

Cena: 250 Kč

Krása ženy - speciální seminář v překrásném prostředí Žítkové. Relaxační cesta sebepoznání a uvědomění si své vlastní krásy. Žena může být krásná uvnitř, ale měla by pečovat i svůj zevnějšek. Hluboké prožitky, ale i relax, líčení, focení. Více informací zde.

(termín 31.7.-2.8.2015 Žítková)

Cena: 3 500 Kč

Probuzení ženské sexuality - objevení naší sexuality může být velkým krokem v našich životech. Něžná dívka, divoká a mocná čarodějka, milující matka a moudrá žena, která ví co chce. Všechny tyto podoby může mít naše sexualita. Dovolme si ji otevřít. Více informací zde.

(termín 20.9.2015 Chrudim, 11.10.2015 Český Krumlov)

Cena: 1 290 Kč

Síla ženy - seminář, který vás vezme do skutečné hloubky. Najdi svou vnitřní sílu, sebelásku, sebeúctu, hodnotu, důvěru ve své vlastní schopnosti. Více informací zde.

(termín 21.-23.8.2015 Hodonín)

Cena: 2 990 Kč

Seminář Vedení ženských kruhů - víkendový seminář, který bude věnován tomu, jak vést ženské kruhy. Sdílení, tanec, meditace a daleko víc v praktických cvičeních. Tohoto semináře se mohou zúčastnit jen ženy, které absolvují seminář Měsíční žena, Probuzení ženské sexuality, Síla ženy a zúčastní se ženských kruhů. Více informací zde. 

(termín 4.-6.9.2015)

Cena: 3 590 Kč

Seminář přání - jednodenní seminář, který bude věnovován tomu, jak si naplánovat úspěšný rok 2016. Dostatečný prostor si vytvořit život podle svých představ. Více informací zde.

(termín prosinec 2015, leden 2016)

Cena: 1 190 Kč

Všechny tyto semináře je možné zakoupit za cenu 16 990 Kč. 

Možnost platit jednotlivě.

Případné dotazy na mailu: dasa@zenskecykly.cz

Jedná se o 1. ročník vzdělávacího programu pro ženy, které chtějí pracovat s ženami a vést ženské kruhy ve svém městě. V případě, že najdeme společnou cestu s vybranou ženou, můžeme se domluvit na úžší spolupráci pod hlavičkou Ženské cykly. Je nutná supervize u vedení ženských kruhů (propagace, možnost využití databáze atd.)

Ženy, které se zúčastní tohoto programu mohou využít osobní koučink za zvýhodněnou cenu.