Měsíční žena

Jednodenní seminář, který je určen pro dívky a ženy. Netypický prožitkový seminář, který bude ryze ženský. Nejde tedy jen o pasivní sezení a poslouchání. Budeme tvořit, tančit, mluvit o svých pocitech a učit se chápat své vlastní tělo! Pomocníkem nám bude hudba, pastelky, mentální mapy.

spiritualityEN.jpg

Tento den je určen pro nás ženy. Je to čas, který věnujeme sami sobě a pochopení měsíčního cyklu v nás. Poznáte-li cyklus, pochopíte sami sebe. Přijměte menstruaci jako dar, který ženy máme. Můžete tak skoncovat s bolestivou menstruací a migrénami. Naučíte se využívat svých silných stránek a chápat své slabé stránky. V každé fázi cyklu máme totiž zesílené jiné schopnosti. Ideální pokud toho začnete využívat nejen ve svém osobním, ale i pracovním životě.

Uvědomíte si, kdy je vhodné víc pracovat, protože máte zesílené logické myšlení.

Zjistíte, že někdy je lepší opravdu zůstat doma.

Naučíte se zacházet se svou vlastní kritičností.

Využijete období vhodné pro vztahy k vylepšení partnerství, vztahu s dětmi.

A mnohem víc...

Objevíte své čtyři ženy - dívku, matku, čarodějku a stařenu.

Pochopíte, že stejně jako čtyři roční období jste proměnlivé i Vy.

Hodnocení semináře Měsíční žena od žen z Českého Krumlova:

Veronika - "Vše co jsem dnešní den prožila, bylo silné uvědomění, jak potřebuji emoce, situace pustit... převážně "TANCEM". Děkuji, s láskou

Zuzana - "Dášo, děkuji Ti za velmi přínosné informace. Mám pocit, že jsem se konečně pochopila. Teď už vím, že v jistých fázích na sebe nemusím být tolik přísná. :-)"

Daniela - "Seminář mě nesmírně obohatil v poznání sebe sama. Opět se mi otevřely nevyřešené záležitosti z mého života. Těším se, že díky semináři sama se sebou budu moci pracovat a informace o cykličnosti chci předat i manželovi, abysme oba mohli pracovat na našem vztahu, který je krásný, ale může být ještě krásnější. Dášo, moc děkuji, že jsem se semináře Měsíční žena mohla zúčastnit."

Jednodenní workshop určený pro všechny ženy, které chtějí poznat sami sebe v kruhu ostatních žen!

Přihlášení:

Ivana Hrubá - hi.kamenicky@gmail.com, 732 479 254