Ženské kruhy

V dávných dobách se ženy scházely na určitých místech, sdílely společné rituály, podporovaly sebe navzájem, podporovaly svou ženskost, vyzývaly bohyně, přinášely jim dary, společně tančily, zpívaly, oslavovaly různé svátky a významné životní události.

event_101956752.jpeg

Mladší ženy čerpaly zkušenosti od starších žen. Učily je vše kolem dospívání, těhotenství, porodu, přechodu a také nakonec odchodu ze života. Existoval červený stan, který byl bezpečným místem pro ženy v období menstruace. Bylo to posvátné místo, kam ženy chodily odpočívat a nabírat energii na další období. Ženy byly uctívány, byly BOHYNĚMI.

Objevila jsem novou cestu pro sebe, cestu ženství. Prožila jsem několik překrásných večerů v ryze ženském kruhu a uvědomila si sílu nás žen. Myslím, že nyní přichází opět doba, kdy ženská energie na celé planetě stoupá. Proto jsem se rozhodla obnovit ženské kruhy a přivést je i sem do našeho města.

Cílem je společné sdílení ženské energie, vzájemná podpora, předávání zkušeností, poznání a pochopení sebe samé, spojení s vnitřní silou a přirozeností.

V každé z nás je ukryta romantická víla, milující, pečující matka, věrná přítelkyně, vášnivá milenka, nespoutaná divoška, moudrá vědma...

Pomocí různých technik zejména vyprávění, tance, meditace, práce s energiemi, práce s vizualizací můžeme objevit naše skryté poklady a tou je ženská moudrost, síla, nezávislost a intuice. Kruh je bezpečné místo, kde můžete najít odpovědi na velké množství otázek. Rovněž je to místo, kde můžete pochopit, že máte vždy možnost volby a váš život je vaší volbou. Buď prožít život naplno v přítomnosti a brát každý den jako zázrak nebo jen tak přežívat.

Srdečně Vás zvu na sdílení v ženském kruhu!

Dáša