Ženské kruhy - podzim

Uzavřený cyklus pěti večerních setkání, které má sloužit k poznání sebe samé v kruhu žen, k pochopení své vlastní a jedinečné cykličnosti a svého úžasného těla.

bigstock-Silhouette-of-ten-young-women-152818101.j

V dávných dobách se ženy scházely na určitých místech, sdílely společné rituály, podporovaly sebe navzájem, podporovaly svou ženskost, vyzývaly bohyně, přinášely jim dary, společně tančily, zpívaly, oslavovaly různé svátky a významné životní události. Mladší ženy čerpaly zkušenosti od starších žen. Učily je vše kolem dospívání, těhotenství, porodu, přechodu a také nakonec odchodu ze života. Existoval červený stan, který byl bezpečným místem pro ženy v období menstruace. Bylo to posvátné místo, kam ženy chodily odpočívat a nabírat energii na další období. Ženy byly uctívány, byly BOHYNĚMI.

Cyklus čtyř večerů, které má sloužit ke sdílení ženské energie, vzájemné podpoře, předávání zkušeností, poznání a pochopení sebe samé, spojení s vnitřní silou a přirozeností. Na závěr je připraven speciální večer rituál ŽENY.

V každé z nás je ukryta romantická víla, milující, pečující matka, věrná přítelkyně, vášnivá milenka, nespoutaná divoška, moudrá vědma. Pojďme je spolu objevit!

Pomocí různých technik zejména vyprávění, tance, meditace, práce s energiemi, práce s vizualizací můžeme objevit naše skryté poklady a tou je ženská moudrost, síla, nezávislost a intuice. Kruh je bezpečné místo, kde můžete najít odpovědi na velké množství otázek. Rovněž je to místo, kde můžete pochopit, že máte vždy možnost volby a váš život je vaší volbou. Buď prožít život naplno v přítomnosti a brát každý den jako zázrak nebo jen tak přežívat.

1. večer DÍVKA - menstruace
2. večer MATKA – sexualita, porod
3. večer ČARODĚJKA – sexualita, nespoutanost, divokost
4. večer STAŘENA - moudrost
5. večer KRÁLOVNA 

Cena za 1 večer – 250 Kč / osobu.

Při platbě všech 4 večerů je cena 200 Kč / osoba / večer – tj. 800 Kč / osoba.

Počet míst je omezen: max. 15

Termíny:

12.9.2014 - proběhl

5.10.2014 - proběhl

25.10.2014 - proběhl

17.11.2014 - proběhl

21.12.2014

 S sebou si vezměte pohodlné oblečení, karimatku, deku, něco dobrého na zub!